Даруй себе дітям! Будь терплячим в чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитинстві!
Ш.О.Амонашвілі

PLICKERS

Мобільний додаток для викладачів, що допомагає влаштовувати опитування прямо у класі. Учням видаються спеціальні бланки з варіантами відповідей (A, B, C і D) - почувши питання, вони піднімають потрібні картки, які вчитель сканує камерою смартфону. Plickers дозволяє аналізувати результати окремого студента або вивчати статистику усього класу. Додаток працює на Android і iOS, а завантажується безкоштовно.

 Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя. Він є не тільки цінним джерелом інформації, а й чудовим засобом комунікації для людей. Комп’ютери проникли у всі сфери діяльності людини, починаючи з початкової освіти і закінчуючи вивченням найновітніших технологій. Сучасний освітній процес важко уявити без використання комп’ютеру та Інтернету.
    Інтерактивне навчання – це сучасна потреба всього освітнього процесу.
   Видавництвом «Ранок» створений проект «Інтерактивне навчання», який надає можливість учням проходити тестування з основних предметів та перевіряти якість та рівень своїх знань.

   LearningApps.org є сервісом Web 2.0 для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створити загальнодоступну бібліотеку незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін. Блоки (вони називаються Вправами) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії.

   «Хмара тегів», "хмара понять" або зважений список - це візуальне подання списку категорій (або тегів, які також називаються мітками, ярликами, ключовими словами тощо). Зазвичай використовується для опису ключових слів (тегів) на веб-сайтах, або для подання не форматованого тексту.Найчастіше ключовими словами є окремі поняття, важливість і значущість яких визначається розміром шрифту і кольором.

  https://tagul.com/ - он-лайн сервіс, для створення "хмаринок".

Сервіс мультиплікації Biteable

Простий у використанні сервіс для створення анімаційного відео. Має безкоштовні тарифний план,підтримує кирилицю, пропонує набори шаблонів, музичних треків, вибір кольорової палітри.